Prisijunk prie VDU Menų centro veiklų!

Nuo rugpjūčio 31 dienos kviečiame visus Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti meninės veiklos užsiėmimus, kuriuos organizuoja Menų centras 2023/2024 m. rudens semestre.

Visi VDU studentai gali lankyti meno kolektyvų veiklų užsiėmimus nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja (pvz.: studijuodami teisę galite lankyti VDU Žemės ūkio akademijos studentų mišraus choro „Daina“ užsiėmimus). Visi užsiėmimai VDU studentams – nemokami. Galima registruotis į kelis užsiėmimus, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie Menų centro kolektyvų ir jų siūlomų veiklų, taip prasmingai bei kultūringai praleidžiant savo laisvalaikį.

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami vaidinti, šokti, dainuoti ar groti turi prisijungti prie vieno iš VDU Menų centro kolektyvų, veikiančių Kaune, Akademijoje (Kauno r.) ar Vilniuje veiklos. Tai padaryti galima užsiregistravus į vykdomus užsiėmimus. Studentai prisijungę prie studentų savitarnos portalo turi pasirinkti skiltį Registracija, esančią meniu juostoje. Atsidariusioje juostoje reikia paspausti mygtuką Registracija į Sporto / Menų centrą. Kitame žingsnyje Registracija į užsiėmimus pasirinkite Menai  ir išsirinkti norimą kolektyvą bei jį pažymėti. Pasirinkus norimą užsiėmimą, spausti mygtuką Tęsti, paspauskite Sutinku su taisyklėmis ir mygtuką REGISTRUOTIS.

*Tokiu pačiu būdu galite registruotis ir jungiantis per nuorodą menucentras.vdu.lt/registracija/

Užsirašius į konkretaus VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus juos galima matyti studentų portalo Mano užsiėmimai skiltyje. Registruotis ir išsiregistruoti į konkrečius sportinės veiklų ar meno kolektyvų užsiėmimus galima visą 2023/2024 m. m. rudens semestrą, studentų savitarnos portale.

Užsirašius į konkrečius VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus, juos galima pradėti nuo rugsėjo 4 dienos, laiku, kuris yra nurodytas kolektyvų tvarkaraščiuose.

  • Daugiau informacijos:
  • VDU Menų centras
  • Adresas V. Čepinskio g. 5-404, Kaunas
  • Mobilus telefonas +370 650 44 546 (tik darbo valandomis)
  • El. paštas menu.centras@vdu.lt