Nuskambėjo „Aukso paukštės“ įteikimo VDU Akademiniam chorui „Vivere Cantus“ koncertas

Gegužės 2 dieną Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Didžiojoje auloje įvyko iškilmingas koncertas, kurio metu VDU Akademiniam chorui „Vivere Cantus“ buvo įteikta geriausio suaugusiųjų choro ir vadovo nominacija.
Renginio metu suskambo visiems gerai žinomi ir nauji choro atliekami kūriniai. Tai buvo ne tik koncertas, bet ir muzikinė kelionė, choriniais skambesiais žiūrovus nunešusi į Baskų, Švedijos ir net Kolumbijos kraštus.
Paminėti tokios svarbios progos susirinko gausus būrys kolektyvo gerbėjų, chorinės muzikos entuziastų, kurių buvimas skatina chorą dar labiau stengtis ir nuolat tobulėti.
Vytauto Didžiojo universiteto atstovai Studentų reikalų departamento direktorius Mantas Simanavičius ir Menų centro vadovė Rita Bieliauskaitė pasveikino chorą ir įteikė rektoriaus padėką. Lietuvos nacionalinio kultūros centro atstovai Aistė Valentaitė ir Tomas Kreimeris chorui ir vadovui įteikė Lietuvos Respublikos kultūros ministro padėką ir pagrindinį apdovanojimą – „Aukso paukštę“.
Šis apdovanojimas – padrąsinimas puoselėti chorinę kultūrą dar garsiau ir skambiau! Akademinis VDU choras „Vivere Cantus“ savo klausytojams pažada dar ilgus metus dainuoti ir džiuginti širdis chorine muzika.