VDU kviečia į jubiliejinį akademinio choro „Vivere Cantus“ koncertą

Gruodžio 11 dieną 18 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje (K. Donelaičio g. 64) įvyks jubiliejinis VDU akademinio choro „Vivere Cantus“ 5+1 metų koncertas.

2015 m. gegužės mėnesį susibūręs jaunas, veržlus ir muzikalus akademinis choras, „Vivere Cantus“, kuriame dainuoja daugiau nei 30 studentų ir absolventų iš beveik visų universiteto fakultetų, pernai minėjo 5 metų jubiliejų. Tačiau choras savo jubiliejaus negalėjo atšvęsti dėl sudėtingos pandeminės situacijos, tad šiemet grįžta su nauja energija, užburiančiu repertuaru ir pilnomis širdimis muzikos.

Choras įkurtas siekiant puoselėti chorinį meną universitete, apjungiant visų sričių specialistus, ir atstovauti universitetą Lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose. Entuziastingų choro narių ir jo meno vadovo ir dirigento Rolando Daugėlos dėka, per šį laikotarpį choras daug koncertavo, pelnė ne vieną apdovanojimą ir nuolat siekia tapti vienu iš labiausiai vertinamų Lietuvos universitetų chorų.

Jubiliejinio koncerto metu skambės įvairių tautų ir laikotarpių choriniai kūriniai, turintys svarbią reikšmę choro gyvavimo istorijoje ir užbursiantys klausytojus savo išskirtiniu skambesiu.  Tad kviečiame atvykti ir kartu su VDU akademiniu choru „Vivere Cantus“ atšvęsti gimtadienį bei pasimėgauti gyva chorine muzika.

Dalyvavimas renginyje tik su Galimybių pasu bei laikantis visų saugumo reikalavimų.