Studentai kviečiami dalyvauti tarptautiniame fotografijų konkurse „Europos įkvėpti“

Minint 20 metų ES narystės jubiliejų, projektas „CAMINO“ kviečia studentus dalyvauti tarptautiniame fotografijų konkurse „Europos įkvėpti“. Kviečiami studentai iš Lietuvos, Čekijos, Estijos, Vengrijos, Latvijos, Lenkijos, Slovakijos, Slovėnijos, Maltos ir Kipro, o taip pat ir studentai iš Ukrainos, gyvenantys šiose šalyse. Konkursas vyksta 2024-ųjų kovo 11–18 dienomis.

Kiekvienas dalyvis gali pateikti iki 5 nuotraukų, iliustruojančių unikalų gyvenimo būdą, vertybes, viltis ir svajones iš Europos Sąjungos valstybės narės studento perspektyvos. Tarptautinė komisija išrinks geriausias nuotraukas iš kiekvienos šalies, o laimėtojų kūriniai bus eksponuojami parodoje Briuselyje, Belgijoje, nuo balandžio 15 iki 19 dienos.

Visos pateiktos nuotraukos taip pat bus paskelbtos instagrame (@camino_inspired_by_europe), o konkurso nugalėtojai bus paskelbti 2024 m. kovo 25 d. internetiniame renginyje. Geriausių nuotraukų autoriai bus apdovanoti kelione į Briuselį (Belgija), kur 2024 m. balandžio 15 d. dalyvaus fotografijų parodos „Europos įkvėpti“ atidarymo ceremonijoje.

Konkurse gali dalyvauti ne jaunesni kaip 18 metų asmenys iš 2004 metais į ES prisijungusių šalių ir Ukrainos, turintys galiojantį asmens tapatybės dokumentą. Nuotraukos su trumpu aprašymu ir pareiškėjo kontaktiniais duomenimis turi būti pateiktos el. pašto adresu inspiredbyeurope[eta]uni-nke.hu iki 2024 m. kovo 18 d. 23.59 val.

Daugiau informacijos rasite čia.