Startuoja VDU Folkloro ansamblio „Linago“ tradicinio kankliavimo ir skudučiavimo bei tradicinio dainavimo ir šokio studija

Kad jūsų studijų metai taptų dar prasmingesni, įsimintinesni ir turiningesni, kviečiame įsitraukti į VDU folkloro ansamblio „Linago“ veiklas!

Šis kolektyvas kviečia susipažinti ar pagilinti savo žinias apie folkloro kultūrą, tradicines dainas, šokius ir muziką. Čia ne tik susirasite draugų ir bendraminčių, bet ir galėsite išmokti groti instrumentais ar sužinoti, kuo skiriasi polka nuo valso ir dar daug kitų dalykų. Mėgstate muzikuoti, šokti ar dainuoti, o gal niekada to nebandėte – patirtis nebūtina, visko išmokysime!

Kolektyve nariai gali lankyti:

  • tradicinio dainavimo ir šokio studiją – užsiėmimų metu turėsite galimybę profesionalaus vokalo mokytojo pagalba išmokti arba patobulinti dainavimo įgūdžius, susipažinti su skirtingų regionų dainavimo specifika bei dainomis, sutartinėmis. Studijoje taip pat galėsite išmokti šokti smagius ir jausmingus lietuviškus ir kitų šalių tautinius (estiškus, latviškus, vokiškus) bei tradicinius šokius (polka, valsas, fokstrotas, figūriniai šokiai).
  • tradicinio kankliavimo ir skudučiavimo studiją – repeticijų metu studentai galės išmokti tradicinio muzikavimo: groti kanklėmis, skudučiais.

Norint dalyvauti ansamblio studijų veiklose, nereikalingas joks muzikinis issilavinimas, užsiėmimai vyks individualiai arba mažomis grupėmis.

Užsiėmimai vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18:00 iki 21:00 val., adresu Vytauto pr. 71, 105 auditorija, Kaunas. Būtina susisiekti su kolektyvo vadovais. 

KONTAKTAI