Rolandui Daugėlai įteiktas 3-iojo laipsnio Santakos garbės ženklas

Liepos 6 dieną, minint Valstybės ir Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, šalia Kauno pilies, jau 22-ąjį kartą surengtame festivalyje „Operetė Kauno pilyje“, buvo pagerbti miestui nusipelnę asmenys, kurie už Kauno vardo garsinimą bei darbus miestui, buvo apdovanoti Santakos garbės ženklais, Kultūros premijomis ir padėkomis.

Iškilios ceremonijos metu buvo įteiktas 41 apdovanojimas, tarp jų apdovanotas ir VDU Muzikos akademijos Muzikos teorijos ir pedagogikos katedros docentas, VDU akademinio choro „Vivere Cantus“ įkūrėjas, dirigentas ir meno vadovas doc. Rolandas Daugėla, kuriam buvo įteiktas 3-iojo laipsnio Santakos garbės ženklas.

Docentas savo darbu ir veikla ugdo ne tik universiteto studentus, jis taipogi yra J. Naujalio muzikos gimnazijos mokytojas ekspertas,  moksleivių mišraus choro „Cantica“ meno vadovas ir dirigentas, taip pat jaunuolių ansamblio „6+“ įkūrėjas ir meno vadovas. R. Daugėla taip pat yra choro „Cantate Domino“ įkūrėjas bei dirigentas ir tarptautinių chorų festivalių „Lituania Cantat“ sumanytojas bei meno vadovas.

Sveikiname doc. Rolandą Daugėlą ir linkime visokeriopos sėkmės tolimesniuose darbuose, puoselėjant ir auginant chorinę kultūrą!

Nuotraukos: Kauno miesto savivaldybė