Šventinis koncertas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti „Skambantis gyvybės medis“

M. K. Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatras (T. Kosciuškos g. 11, Vilnius)

Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai, vasario 16 –ąjai, paminėti, Lietuvos choreografų asociacija rengia iškilmingą koncertą, kurį daugelį metų remia ir globoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Šiais metais – tai įspūdingas Vilniaus 700 jubiliejaus šventės akcentas! Šis koncertas yra svarbus ir išskirtinis savo intencija – Vilniui 700 – sukviečiant Vilniaus mėgėjų meno bendruomenę bendram susitelkimui per lietuvių liaudies muziką, šokius, originalią kompozitorių ir choreografų kūrybą, specialiai šiam koncertui sukurtas vaizdo projekcijas ir kitas raiškos priemones, priminsime praeities ir dabarties Lietuvos sostinės – Vilniaus istorijos puslapius.

2023 m. 42–tą kartą organizuojamame jubiliejiniame renginyje, ruošiasi dalyvauti 12 geriausių Vilniaus miesto tautinio meno kolektyvų, šokių ir dainų ansamblių iš įvairių miesto kultūros institucijų, kultūros centrų.

Dalyviai:
VILNIUS TECH šokių ansamblis VINGIS
Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės liaudiškų šokių ansamblis NERIS
Jaunimo tautinių šokių ansamblis SIETUVA
Vilniaus kolegijos šokių ir dainų ansamblis VORUTA
VDU Švietimo akademijos dainų ir šokių ansamblis ŠVIESA
VU dainų ir šokių ansamblio šokėjai
Vilniaus m. savivaldybės Kirtimų KC šokių ansamblis VILNIAUS PYNIMĖLIS
Vilniaus m. liaudies muzikos ir šokių ansamblis VILNIS
VU liaudiškos muzikos ansamblis JAUNIMĖLIS
VU alumni šokių ir dainų ansamblis JIEVARAS
Sostinės vaikų ir jaunimo centro Tautinių šokių ansamblis UGNELĖ