Parodos „Kelyje“ atidarymas ir dainų ir šokių ansamblio „Šviesa“ koncertas

(VDU Švietimo akademijoje, T. Ševčenkos g. 31, Vilnius)

Spalio 7 d., ketvirtadienį, 17 val., VDU Švietimo akademijoje (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius) vyks VDU Švietimo akademijos dailės pedagogikos alumnų paroda „Kelyje“, skirta Tarptautinei mokytojų dienai paminėti.

Parodoje dalyvauja dvylika autorių, įgijusių dailės edukologijos profesines žinias, savarankiškai dalyvaujančios pedagoginėje veikloje bei realizuojančios save Lietuvos meno lauke. Parodos ekspoziciją papildo dėstytojų prof. Giedrės Riškutės, prof. Ričardo Bartkevičiaus bei doc. Lino Liandzbergio kūriniai. Parodos pavadinimas „Kelyje“ parinktas neatsitiktinai – kelias siejamas su dvasinių tikslų ieškojimu, profesiniu tobulėjimu bei gyvenimo kelione. Parodoje dalyvauja tapytojos: Agnė Varpukevičiūtė, Aida Vėželienė (Verdi), Diana Zviedrienė, Dovilė Lukaševičienė, Erika Petunovienė (Ayte), Evelina Lazdane-Jarukaitė, Irina Troma, Jogunda Žičkutė, Jolanta Kanapickaitė, Katažina Sokolovska, Lina Magdalena Bujė, Mažena Kaminska.

Po parodos 18 val.  kviečiama į aktų salę, kurioje vyks  VDU Švietimo akademijos dainų ir šokių ansamblio „Šviesa“ parengtas koncertas. Meno vadovė Jolanta Kisielytė Sadauskienė, choreografė Loreta Putvinskaitė – Vičienė, orkestro vadovas Arvydas Jankus, chormeisteris Vilius Tavoras.

Kviečiame apsilankyti!

Renginyje galima dalyvauti tik turint galimybių pasą.  Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams rekomenduojama dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Norintieji dalyvauti renginyje turi registruotis.