Prisijunk prie VDU Menų centro kolektyvų!

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti meninės veiklos užsiėmimus, kuriuos organizuoja Menų centras 2022/2023 m. rudens semestre.

Visi VDU studentai gali lankyti meno kolektyvų veiklų užsiėmimus nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja (pvz.: studijuodami teisę galite lankyti VDU Žemės ūkio akademijos studentų mišraus choro „Daina“ užsiėmimus). Visi užsiėmimai VDU studentams – nemokami. Galima registruotis į kelis užsiėmimus, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie Menų centro kolektyvų ir jų siūlomų veiklų, taip prasmingai bei kultūringai praleidžiant savo laisvalaikį.

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami vaidinti, šokti, dainuoti ar groti turi prisijungti prie vieno iš VDU Menų centro kolektyvų, veikiančių Kaune, Akademijoje (Kauno r.) ar Vilniuje veiklos. Tai padaryti galima užsiregistravus į vykdomus užsiėmimus. Studentai prisijungę prie studentų savitarnos portalo turi pasirinkti skiltį Registracija, esančią meniu juostoje. Atsidariusioje juostoje reikia paspausti mygtuką Registracija į Sporto / Menų centrą. Kitame žingsnyje Registracija į užsiėmimus pasirinkite Menai  ir išsirinkti norimą kolektyvą bei jį pažymėti. Pasirinkus norimą užsiėmimą, spausti mygtuką Tęsti, paspauskite Sutinku su taisyklėmis ir mygtuką REGISTRUOTIS.

Užsirašius į konkretaus VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus juos galima matyti studentų portalo Mano užsiėmimai skiltyje. Iš pasirinktų kolektyvų veiklos išsibraukti, taip pat, galima portale.

Užsirašius į konkrečius VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus, juos galima pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas kolektyvų tvarkaraščiuose.

Registruotis ir išsiregistruoti į konkrečius sportinės veiklų ar meno kolektyvų užsiėmimus galima visą 2022 / 2023 m. m. rudens semestrą.

VDU Menų centras

Adresas: S. Daukanto g. 27-206, Kaunas

Telefonas: (8 37) 295 586

Mobilus telefonas: 8650 44546 (tik darbo valandomis)