Prasideda registraciją į meninės veiklos užsiėmimus

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir prisijungti prie VDU Menų centro organizuojamų meninės veiklos užsiėmimų 2021/2022 m. m. rudens semestre.

Meno kolektyvų veiklų užsiėmimus gali lankyti visi VDU studentai, nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja (pvz.: studijuodami viešąją komunikaciją galite lankyti VDU ŽŪA liaudiškos muzikos kapelą „Ūkininkas“).

Užsiėmimai VDU studentams – nemokami, taip pat prisijungti prie meninių veiklų kviečiami ir universiteto absolventai. Registruotis galima į kelis norimus užsiėmimus, tad maloniai kviečiame prisijungti prie VDU Menų centro siūlomų kolektyvų ir aktyviai įsitraukti į Menų centro veiklą.

Užsirašius į konkrečius VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus, juos pradėti lankyti galima jau nuo rugsėjo 13 d.

SVARBU: Norint dalyvauti Menų centro veiklose BŪTINAS GALIOJANTIS GALIMYBIŲ PASAS.

Registracija į meninės veiklos užsiėmimus

REGISTRACIJA. Studentai, norintys vaidinti, šokti, dainuoti ar groti, turi prisijungti prie vieno (arba į kelis norimus) iš VDU Menų centro kolektyvų, veikiančių Kaune, Akademijoje (Kauno r.) ar Vilniuje veiklos. Tai padaryti galima užsiregistravus į vykdomus užsiėmimus, universiteto absolventai, norintys dalyvauti meninės veiklos užsiėmimuose, turi kreiptis į kolektyvų vadovus. Studentai prisijungę prie studentų savitarnos portalo turi pasirinkti skiltį Registracija / Menų centro kolektyvai, esančią meniu juostoje. Atsidariusioje juostoje reikia išsirinkti norimą kolektyvą bei paspausti mygtuką Užsirašyti.

VDU Menų centro kolektyvai

Užsirašius į VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus, juos galima matyti studentų portalo Registracija / Menų centro kolektyvai skilties viršuje. Iš pasirinktų kolektyvų veiklos išsibraukti, taip pat, galima portale.

Daugiau informacijos

VDU Menų centras