Liaudiškos muzikos kapelų ir ansamblių šventėje – net keturi VDU kolektyvai

Vilniaus universiteto (VU) liaudiškos muzikos ansamblis „Jaunimėlis“ ir VU Kultūros centras jau 14-ąjį kartą kviečia tautinio meno entuziastus susitikti bendrai muzikos ir šokio šventei!

Liaudiškos muzikos kapelų ir ansamblių šventėje „Universitas Vilnensis“ pasirodys net keturi Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) liaudiškos muzikos kolektyvai: VDU Švietimo akademijos dainų ir šokių ansamblis „Šviesa“, VDU tautinių šokių kolektyvas „Žilvitis“, VDU ŽŪA liaudiškos muzikos kapela „Ūkininkas“ ir VDU ŽŪA tautinių šokių kolektyvas „Sėja“.

Be VDU kolektyvų, liaudiškos muzikos šventėje pasirodys daugybė kitų svečių: KTU tautinio meno ansamblis „Nemunas“, LSMU tautinių šokių ansamblis „Ave Vita“, Seinų „Lietuvių namų“ vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Seina“, Tautinių šokių ansamblis „Sietuva“, VIKO šokių ir dainų ansamblis „Voruta“, VILNIUS TECH tautinių šokių ansamblis „Vingis“, VU Šiaulių akademijos liaudiškos muzikos ansamblis „Saulė“.

Kada: balandžio 13 d. (šeštadienį) 16.00 val.

Kur: VU Teatro salė, Universiteto g. 3, Vilnius

Renginys „Facebook“.