Kviečiame kartu švęsti VDU ŽŪA tautinių šokių kolektyvo „Sėja“ ir liaudiškos muzikos kapelos „Ūkininkas“ jubiliejus!

VDU ŽŪA tautinių šokių kolektyvas „Sėja“ šiemet skaičiuoja jau 75-tus kolektyvo gyvavimo metus, o VDU ŽŪA liaudiškos muzikos kapela „Ūkininkas“ švenčia 55-ąjį jubiliejų! Šie du Universiteto meniniai bendražygiai norėdami atšvęsti savo gimtadienius, kviečia visą Universiteto bendruomenę prisijungti ir paminėti šias gražias šventes kartu!

Neužmerkdami akių ir širdyje kiekvieną dieną būnant kartu su Ukrainos žmonėmis, koncerte žuvusius ir kovojančius palaikysime šokiu bei muzika.

Pasižymėkite savo kalendoriuose kovo 26 dieną (šeštadienis), 16:00 val. ir atvykite į VDU ŽŪA Centriniuose rūmuose esančią iškilmių salę, adresu Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj. pabūti ir atšvęsti kartu su VDU kolektyvais!