Renginys „GameOn Live“ su VDU kameriniu orkestru

Lapkričio 15 dieną, penktadienį, sostinės Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, žaidimų kultūros konvente „GameOn“ VDU kamerinis orkestras virtualią patirtį perkels į tikrą pasaulį ir gyvai atliks šimtus kartų fantastiniuose kompiuteriniuose žaidimuose girdėtas melodijas. „GameOn Live“ skamba garso takeliai iš daugelio pamėgtų nuotykių ir veiksmo apipintų žaidimų: „League of Legends“, „RuneScape“, „God of War 4“.

Muzika vaizdo žaidimuose jau seniai yra tapusi vienu iš svarbiausių elementų, kuris ne tik nustato žaidimo toną, nuotaiką, bet ir leidžia pasinerti į pačius giliausius fantastikos sluoksnius. Jau trečius metus vykstantis „GameOn Live“ siūlo virtualią patirtį perkelti į tikrą pasaulį ir išgirsti šimtus kartų žaidimų pasauliuose girdėtą muziką gyvai.

Neeilinę patirtį klausytojams scenoje kurs daugiau nei šimtas atlikėjų. Bendrose „GameOn Live“ pajėgose – VDU kamerinis orkestras, pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų grupės, KTU akademinis choras „Jaunystė“ ir A. Kačanausko muzikos mokyklos estradinio dainavimo grupė „Dangi&D4“ bei solistai. Projekto dirigentas – talentingasis Martynas Staškus. Projekto vadovė – Rita Bieliauskaitė.

Šiemet organizatoriai kviečia išgirsti dar daugiau nuostabių kūrinių ne tik iš vaizdo žaidimų, bet ir iš filmų pasaulių.

„GameOn Live“ pasirodymas vyks lapkričio 15 d., penktadienį, 3-ioje „Litexpo“ salėje (Laisvės pr. 5, Vilnius).

Durys atsidaro: 18:00
Koncerto pradžia: 19:00

Daugiau informacijos.

Renginio paskyra socialiniame tinkle Facebook.