VDU Žemės ūkio akademijos 100-mečio gegužinėje-piknike pasirodys ir VDU ŽŪA kolektyvai

Šiais metais 100-mečio veiklos sukaktį mininti Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija (VDU ŽŪA) visus, norinčius švęsti kartu, gegužės 18 d., nuo 13:30 val. kviečia dalyvauti 100-mečio Gegužinėje. Tai vienos dienos festivalis, kuris vyks gamtoje, VDU ŽŪA parke priešais Centrinius rūmus. Kaip ir priklauso, Gegužinėje netrūks daug šokių, muzikos ir juoko!

Gegužinės-pikniko metu 16.50–18.00 val. vyks studentiškų liaudiškų šokių ir kapelų kolektyvų pasirodymai, juose dalyvauja „Kaukas“ (Kauno kolegija), „Pušynėlis“ (Kauno technikos kolegija), „Jaunimėlis“ (Vilniaus universitetas), „Sėja“ ir „Ūkininkas“ (VDU Žemės ūkio akademija).

O 18.00–18.40 val. renginio dalyvių laukia VDU ŽŪA studentų mišraus choro „Daina“ pasirodymas.

VISA RENGINIO PROGRAMA

VDU ŽŪA siekia sukurti šventę, kurioje vietą ras kiekvienas dalyvis. Renginio svečius džiugins vaikų, studentų ir vyresniųjų tautinių šokių kolektyvų pasirodymai, grupė „Subtilus“, o visą dienos festivalį vainikuos Manto Jankavičiaus šventinis koncertas! Be nuostabių pasirodymų scenoje festivalio dalyvių lauks ir kitos pramogos – šventė bus pradėta VDU ŽŪA 100-mečio bėgimu, parke bus įkurta zona, skirta vaikų pramogoms, poilsio zona studentams, o Akademijos alumnai ir absolventai kviečiami registruotis į Žaliąją vakarienę. Renginio dalyviai taip pat bus kviečiami užsukti į VDU ŽŪA fakultetų reprezentacinę zoną ir sporto / pramogų zoną, kurioje lauks prizai!

Daugiau informacijos.