VDU atstovai dalyvavo apvaliojo stalo diskusijoje „Mažosios kūrybinės bendruomenės Europos universitetuose“

Gegužės 9 dieną Vilniaus universiteto (VU) Rektoriaus auloje įvyko VU Kultūros centro organizuota apvaliojo stalo diskusija „Mažosios kūrybinės bendruomenės Europos universitetuose“.
Renginyje dalyvavo švietimo, kultūros ir meno sektorių bei nevyriausybinių organizacijų atstovai, tarp jų ir Vytauto Didžiojo universiteto atstovai – Studentų reikalų departamento direktorius Mantas Simanavičius ir Menų centro vadovė Rita Bieliauskaitė, – kurie diskutavo apie švietimo įstaigose esančių kūrybinių bendruomenių reikšmę bei jų potencialą, prisidėjimą prie universitetų misijos bei vertę studentų asmenybės augimui.
Pranešimus diskusijoje skaitė Arminas Varanauskas (Žinių ekonomikos forumas), Gintė Jokubaitienė (VU Kultūros centras), Ema Tamaškovičová (Bratislavos Comenius universitetas, Slovakija) ir Lijana Savickienė (VU Studentų atstovybė).
Diskusijos metu reflektavo LR Kultūros viceministras Vygintas Gasparavičius, Valstybinio studijų fondo Stipendijų ir finansinės paramos skyriaus vedėja Viktorija Girinskienė, VU Strateginio planavimo skyriaus vadovė Jurgita Petrauskienė, VU Tarptautinio ryšių skyriaus vadovė Raimonda Markevičienė, diskusiją moderavo Arminas Varanauskas.
Diskusijoje, be VDU atstovų, dalyvavo ir atstovai iš Valstybinio studijų fondo, Vilniaus miesto savivaldybės, Lietuvos nacionalinio kultūros centro, VU Studentų atstovybės, Vilnius TECH, Kauno technologijos universiteto, Klaipėdos universiteto, Mykolo Romerio universiteto, Vilniaus universiteto bei VU Kultūros centro.
Diskusija „Mažosios kūrybinės bendruomenės Europos universitetuose“ yra XXV-ojo Tarptautinio universitetų teatrų forumo programos dalis.
Nuotraukų autorius: Simonas Lukoševičius.