19-oji Baltijos šalių studentų dainų ir šokių šventė „Gaudeamus“ – KARTA 3000

Rotušės aikštė, Šv. Jonų bažnyčia

Trys šalys. Trys kalbos. Trys dienos. Trys tūkstančiai priežasčių nemiegoti iki ryto.

Nes Trečiojo Tūkstantmečio Karta jau užaugo ir yra pasiruošusi. Atvyk į Vilnių, ir pasaulį supurtysime drauge!

Tris šalis – Estiją, Latviją ir Lietuvą – jungia ne tik Baltijos jūra, savita kultūra, bet ir senas tradicijas turinčios dainų šventės. Daugiau nei pusšimtį metų skaičiuojanti studentų dainų ir šokių šventė „Gaudeamus“ – reikšmingas trijų šalių kultūrinio gyvenimo įvykis, tvirtai Baltijos jūros pakrante žengianti studentų dainų švenčių tradicija. Pirmasis Baltijos šalių studentų dainų ir šokių festivalis „Gaudeamus“ įvyko 1956 m. Estijoje, Tartu mieste. Vėliau šventė paeiliui imta rengti kas keturis metus Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

RENGINIAI BIRŽELIO 18:

20:00 val. Pučiamųjų instrumentų orkestrų koncertas @ Rotušės aikštė