Prisijunk prie Menų centro kolektyvų!

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir prisijungti prie Menų centro kolektyvų organizuojamų meninės veiklos užsiėmimų.

Meno kolektyvų užsiėmimus gali lankyti visi VDU studentai, nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja (pvz.: studijuodami viešąją komunikaciją galite lankyti VDU ŽŪA liaudiškos muzikos kapelą „Ūkininkas“). Užsiėmimai VDU studentams – nemokami. Registruotis galima į kelis norimus užsiėmimus, tad maloniai kviečiame prisijungti prie VDU siūlomų užsiėmimų ir aktyviai įsitraukti į meninę veiklą.

VDU Menų centro kolektyvai

Registracija į meninės veiklos užsiėmimus

SVARBU: lankantis meninės veiklos užsiėmimuose kviečiame visus būti sąmoningais bei laikytis rekomendacijų, kurios padėtų likti sveikais ir sumažintų riziką užsikrėsti koronaviruso infekcija: laikytis saugaus fizinio atstumo, taip pat reguliariai plauti rankas ir, jei jums privaloma izoliacija, jaučiate peršalimo ar kitų užkrečiamų ligų simptomus, likti namuose.