Koncertais derlinga VDU ŠA ansamblio „Šviesa“ sezono pradžia

VDU Švietimo akademijos dainų ir šokių ansamblio „Šviesa“ (vadovė Jolanta Kisielytė-Sadauskienė) nariams vasaros pabaiga ir rudens pradžia šiemet kaip niekad gausi koncertais.

Rugpjūčio 15 d., per Žolinę, ansamblio choras Rudnios (Varėnos r.) Švč. Mergelės Marijos Nuolatinės Globėjos bažnyčioje giedojo mišiose, o po jų koncertavo kartu su orkestru. Rugsėjo 8 d. Obeliuose (Rokiškio r.) dalyvavo tradicinėje miestelio šventėje „Obelinė“, kur taip pat giedojo Šv. Onos bažnyčioje pamaldų metu ir vėliau savo programą atliko kartu su orkestru. Abiejų koncertų metu ansambliečiai buvo itin šiltai sutikti vietos bendruomenių, supažindinti su gražiausiomis tų kraštų vietomis, dalyvavo ekskursijose.

Rugpjūčio 31 d. Laisvės nuo sovietų okupacijos dienos ir artėjančios Mokslo ir žinių dienos proga visos trys ansamblio grupės – šokėjai, choras ir orkestras – dalyvavo baigiamajame festivalio „Rotušės kolonada“ koncerte Vilniaus Rotušės aikštėje kartu su Vilniaus berniukų ir jaunuolių choru „Ąžuoliukas“ ir Vilnius Tech ansambliu „Vingis“.

Ansamblio vadovė J. Kisielytė-Sadauskienė taip pat primena, kad šiuo metu ansamblyje vyksta naujų narių priėmimas: „Džiaugsimės, kai naujais veidais, balsais ir talentais pasipildęs kolektyvas parodys savo gebėjimus artėjančio „Šviesos“ 70-mečio koncertuose Vilniuje ir Kaune.“

Daugiau informacijos apie prisijungimą prie VDU Menų centro kolektyvų veiklų rasite čia.