Lietuvos aukštųjų mokyklų meno kolektyvų festivalis „Ei, studente, sukis vėju!“

VDU Didžioji salė (S. Daukanto g. 28, Kaunas)

2023 m. kovo 4 d. 16:00 val. VDU Didžiojoje salėje vyks Lietuvos aukštųjų mokyklų meno kolektyvų festivalis „Ei, studente, sukis vėju!“, kurio šeimininkais šiemet tapo Kauno kolegijos tautinių šokių kolektyvas „KauKas“. Šiais metais festivalį puoš tautinių šokių kolektyvai iš Kauno ir jis bus šiek tiek kitoks nei 2021 metais  – kiekvienas kolektyvas savo programą pristatys atskirai, o kolektyvų repertuare išvysite ne tik puikiai pažįstamus, bet ir 2024 metų Lietuvos Dainų šventės repertuaro šokius.

Festivalyje dalyvaus aštuoni kolektyvai:

• Kauno kolegijos tautinių šokių kolektyvas „KauKas“
  • KTU tautinio meno ansamblis „Nemunas“
  • Kauno technikos kolegijos tautinių šokių kolektyvas „Pušynėlis“
  • LSMU tautinių šokių ansamblis „Ave Vita“
  • LSMU tautinių šokių kolektyvas „Džigūnas“
  • VDU ŽŪA tautinių šokių kolektyvas „Sėja“
  • VDU tautinių šokių kolektyvas „Žilvitis“
  • VDU ŽŪA liaudiškos muzikos kapela „Ūkininkas“

Festivalis paremtas Lietuvos tautinio meno ansamblių judėjimo patirtimi ir tradicijomis. Savo keliamais tikslais ir uždaviniais festivalis apima ne tik meninę koncertinę veiklą, bet ir meno kolektyvų, tarp jų ir meno vadovų, bendradarbiavimą, tautinio meno sklaidą, nacionalinių tradicijų puoselėjimą ir jų eksponavimą pasauliui, gilesnį susipažinimą su Lietuvos tautinio meno kultūra.

Pavasarį pasitikime visi drauge su šokio žingsneliu!