„Žilvitis“ atstovavo Lietuvai konkurse Turkijoje

2015 m. rugpjūčio 1-9 d. Vytauto Didžiojo Universiteto tautinių šokių ansamblis „Žilvitis“ dalyvavo Turkijoje vykusiame tarptautiniame kultūros ir meno konkurse Büyükçekmece festivali 2015.

4 2 5 3

Šis konkursas yra vienas didžiausių organizuojamų tarptautinių projektų, kurio tikslas – skatinti žmonių vienybę bei savosios kultūros sklaidą. Tautinių šokių ansamblis ,,Žilvitis” aktyviai įsitraukė į organizuojamus festivalio paradus, koncertavo skirtinguose miesteliuose, išsiskyrė tautinių kostiumų grožiu bei lietuvių liaudies dainomis garsino Lietuvos vardą. Šiemet konkurse dalyvavo tautinių šokių kolektyvai iš Bulgarijos, Brazilijos, Rusijos (Jakutijos), Guamo, Bangladešo, Ispanijos, Ekvadoro, Makedonijos, Graikijos, Serbijos, Pietų Korėjos, Meksikos, Kanados, Vokietijos, Rumunijos, Puerto Riko, Šiaurės Kipro, Kroatijos, Kinijos, Portugalijos, Gruzijos, Čekijos ir Lietuvos. Džiaugiamės galėdami parvežti į Lietuvą vieną iš pagrindinių festivalio prizų – VDU ansamblis ,,Žilvitis” buvo apdovanotas už geriausią  muziką.

Už galimybę atstovauti Lietuvą tarptautiniame konkurse esame dėkingi tautinių šokių ansamblio ,,Žilvitis” meno vadovui Edgarui Šnipaičiui, vadovams Stanislovui Straševičiui, Jurgai Senkutei, Romai Paulauskienei bei Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenei.

Rugsėjo mėn. tautinių šokių ,,Žilvitis” kolektyvas priims naujus narius į šokėjų, dainininkų ar muzikantų grupes, tad jei esate aktyvūs tautinio meno gerbėjai – kviečiame prisijungti.

Ansamblio ,,Žilvitis” narė,  Mokyklinės psichologijos II kurso studentė Kamilė Antanaitytė.