VDU Tautinių šokių ansamblis „Žilvitis“ dalyvavo tarptautiniame liaudies šokių festivalyje Rivjeroje

Vytauto Didžiojo universiteto tautinių šokių ansamblis „Žilvitis“ (vadovas Edgaras Šnipaitis) reprezentavo Lietuvą, universitetą ir tautinį meną tarptautiniame liaudies šokių festivalyje „Diano Marina – Sanremo – Kanai 2019“, kuris vyko balandžio 12-16 dienomis Italijos ir Prancūzijos regionuose.

Nuostabioje Italijos ir Prancūzijos Rivjeroje vykstantis festivalis garsėja kaip vienas didžiausių festivalių visoje Europoje. Pagrindiniai festivalio renginiai vyko Kanuose (Prancūzija), Sanreme ir Diana Marinoje (Italija). VDU tautinių šokių kolektyvas „Žilvitis“ sulaukė didžiulių ovacijų pristatydami savo programą, kurioje VDU studentų-šokėjų paruošti gražiausi lietuviški šokiai bei specialus, birbyne atliktas, Šarūno Demjanovo kūrinys.

Festivalyje dalyvavo ir kiti kolektyvai iš įvairių šalių: Olandijos, Vengrijos, Lenkijos, Slovakijos, Moldovos, Graikijos, Prancūzijos, Estijos, Vokietijos, Serbijos, Slovėnijos ir net Meksikos.