VDU Solo latino grupės pasiekimai pramoginių šokių konkurse

Balandžio 28 d. (šeštadienį) Kaune vyko pramoginių šokių varžybos “Aistra šokiui taurė 2018”, kur dalyvavo VDU Solo latino šokių grupė (vadovė Silvija Dargvainytė).

Merginos pristatė šou šokį bei užėmė pirmąją vietą savo grupėje. Komandoje šoko VDU studentės: Ieva Kiminaitė, Eglė Kardokaitė, Aistė Lukošiūtė, Indrė Kamilė Steponavičiūtė, Agnė Čivinskaitė, Paulina Čėliūtė, Gerda Syminaitė ir Vaiva Janulevičiūtė.

Kelios VDU šokėjos išbandė ir solo varžybas. Studentės Ieva Kiminaitė ir Eglė Kardokaitė varžėsi karibų šokių pradedančiųjų kategorijoje, kur rungėsi net 13 šokėjų. Ieva pateko į finalą ir užėmė 4-ąją vietą. Studentė Vaiva Janulevičiūtė varžėsi karibų šokių stiliaus naujokų lygyje ir užėmė 2-ąją vietą. Taip pat antrąja vieta džiaugėsi grupės vadovė Silvija Dargvainytė ir jos šokių partneris muzikos akademijos studentas Vytenis Danielius, kurie kovojo pažengusiųjų porų karibų šokių kategorijoje.

Džiaugiamės pasiekimais ir dalinamės akimirkomis iš renginio: