Tarptautinis tautinio meno festivalis „Baltijos Gintaras“

Vėstantį rugsėjo pabaigos savaitgalį kauniečius ir miesto svečius pradžiugins ne tik šurmuliuojanti Respublikinė derliaus šventė, bet ir Tarptautinis tautinio meno festivalis „Baltijos gintaras 2014“.

Rugsėjo 26-27 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Tautinių šokių ansamblis „Žilvitis“ ir Kauno choreografų asociacija „Terpsichorė“ į Kauno scenas savo tautino meno iškirtinumą sukvietė pademonstruoti armėnų, latvių, lenkų ir lietuvių ansamblius.

„Pagrindinis festivalio tikslas – suburti Lietuvos bei kitų šalių tautinio meno grupes ir ansamblius, kartu pasidžiaugti liaudiškų šokių, dainų bei muzikos vingrybėmis ir įvairove, skatinti skirtingų kultūrų tarpusavio pažinimą, Kauno regiono gyventojams atskleisti įvairių tautų tautinio sceninio meno subtilybes“ – apie Festivalio koncepciją pasakojo jo direktorius Edgaras Šnipaitis.

Jungtiniai festivalio koncertai vyks rugsėjo 26 d. 16:30 val. ir 27 d. 12 val. scenoje prie Muzikinio teatro, Laisvės alėjoje.

Taigi… susitikime! Pažinkime vieni kitus! Kartu dainuokime ir šokime! Džiaukimės derliumi ir pamirškime rudeniškus rūpesčius!