Kauno aukštųjų mokyklų tautinių šokių kolektyvų ir ansamblių festivalis “Ei, studente, sukis vėju”

VDU Didžioji salė (S. Daukanto 28, Kaunas)

KVIEČIAME Į 25 – ĄJĮ TRADICINĮ KAUNO MIESTŲ AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ TAUTINIO MENO FESTIVALĮ

„EI, STUDENTE, SUKIS VĖJU“

VDU Didžiojoje salėje (S.Daukanto g. 28, Kaunas)

KOVO 10 D. (ŠEŠTADIENĮ) 14 VAL.,

DALYVIAI:

Vytauto Didžiojo universiteto tautinių šokių ansamblis „Žilvitis“, VDU Žemės ūkio akademijos  tautinių šokių ansamblis ,,Sėja”, VDU Žemės ūkio akademijos liaudiškos muzikos kapela ,,Ūkininkas”, Lietuvos Sveikatos Universiteto Veterinarijos akademijos tautinių šokių kolektyvas „Džigūnas“,  Lietuvos Sveikatos Universiteto tautinių šokių ansamblio ,,Ave Vita“, Kauno technikos kolegijos tautinių šokių kolektyvas „Pušynėlis“, Kauno kolegijos tautinių šokių kolektyvas “KauKas”, Kauno technologijos universiteto tautinio meno ansamblis „Nemunas“, Kauno rajono Ežerėlio kultūros centro tautinių šokių ansamblis „Rasa“, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo Akademijos dainų ir šokių ansamblis “Šviesa”

Festivalio svečiai – Estijos Gyvybės mokslų universiteto Tautinių šokių ansamblis „Tarbatu“

Įėjimas nemokamas