Registracija į meninės veiklos užsiėmimus

SVARBU: šalyje vyraujant nepalankiai epidemiologinei situacijai ir galiojant LR Vyriausybės paskelbtam karantinui, registracija į meninės veiklos užsiėmimus – laikinai sustabdyta. Tai galioja iki atskiro pranešimo. 

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir padėti lankyti meninės veiklos užsiėmimus, kuriuos organizuoja VDU Menų centras.

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami vaidinti, šokti, dainuoti ar groti turi prisijungti prie vieno iš VDU Menų centro kolektyvų, veikiančių Vilniuje, Kaune ar Akademijoje (Kauno r.) veiklos. Tai padaryti galima užsiregistravus į vykdomus užsiėmimus. Studentai, prisijungę prie http://studentas.vdu.lt turi pasirinkti skiltį „Registracija“ / „Menų centro kolektyvai“, esančią meniu juostoje. Atsidariusioje juostoje reikia išsirinkti norimą kolektyvą bei paspausti mygtuką „Užsirašyti“. 

VDU Menų centro kolektyvai

Užsirašius į konkretaus VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus, juos galima matyti http://studentas.vdu.lt „Registracija“/ „,Menų centro kolektyvai“ skilties viršuje. Iš pasirinktų kolektyvų veiklos išsibraukti, taip pat, galima portale.

Užsirašius į konkrečius VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus, juos reikia pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas kolektyvų tvarkaraščiuose.