Prasidėjo registracija į meninės veiklos užsiėmimus

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti meninės veiklos užsiėmimus, kuriuos organizuoja VDU Menų centras 2020 / 2021 m. m. rudens semestre.

Visi VDU studenti gali lankyti meno kolektyvų veiklų užsiėmimus, nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja.

Visi užsiėmimai VDU studentams – nemokami. Galima registruotis į kelis užsiėmimus, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie siūlomų veiklų.

Registracija į meninės veiklos užsiėmimus

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami vaidinti, šokti, dainuoti ar groti turi prisijungti prie vieno iš VDU Menų centro kolektyvų, veikiančių Kaune, Akademijoje (Kauno r.) ar Vilniuje veiklos. Tai padaryti galima užsiregistravus į vykdomus užsiėmimus. Studentai prisijungę prie studentų savitarnos portalo turi pasirinkti skiltį Registracija / Menų centro kolektyvai, esančią meniu juostoje. Atsidariusioje juostoje reikia išsirinkti norimą kolektyvą bei paspausti mygtuką Užsirašyti.

VDU Menų centro kolektyvai

Užsirašius į konkretaus VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus juos galima matyti studentų portalo Registracija / Menų centro kolektyvai skilties viršuje. Iš pasirinktų kolektyvų veiklos išsibraukti, taip pat, galima portale.

Užsirašius į konkrečius VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus, juos reikia pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas kolektyvų tvarkaraščiuose.