Prasideda registracija į meninės veiklos užsiėmimus

 

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti meninės veiklos užsiėmimus, kuriuos organizuoja Menų centras 2017/2018 m. m. pavasario semestre. Visi užsiėmimai VDU studentams – nemokami, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie siūlomų veiklų.

Registracija į meninės veiklos užsiėmimus

NAUJIENOS! 2017/2018 m. m. pavasario semestre studentai kiekvieną trečiadienį gali mokytis pramoginių arba salsos ir bachatos šokių pamokas naujoje VDU pramoginių šokių studijoje.

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami šokti, dainuoti ar groti turi prisijungti prie vieno iš VDU Menų centro kolektyvų veiklos, turi užsiregistruoti į jų vykdomus užsiėmimus prisijungę prie studentų savitarnos portalo http://studentas.vdu.lt, pasirinkti skiltį esančia meniu juostoje „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“, išsirinkti norimą kolektyvą bei paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

„Užsirašytus“ konkretaus Menų centro kolektyvo užsiėmimus kiekvienas studentas matys studentų savitarnos portale http://studentas.vdu.lt „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“ skilties ekrano viršuje. Į pasirinktus Menų centro kolektyvo užsiėmimus yra galima „užsirašyti“ ir „išsibraukti“.

„Užsirašius“ į konkretaus Menų centro kolektyvo užsiėmimus su Jums reikia juos pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas „užsirašius“ į konkrečią grupės ar laiko dieną. Norėdami atsiminti į kokio Menų centro kolektyvo veiklos užsiėmimus registravotės, rekomenduojame šią informaciją užsirašyti ar kaip kitaip išsisaugoti, arba kas kart prisijungti prie studentų savitarnos portalo http://studentas.vdu.lt „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“.

Daugiau informacijos

  • VDU Menų centras
  • Adresas V. Čepinskio g. 5 – 404, LT-44280 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 295 586
  • Mobilus telefonas 8650 44546 (tik darbo valandomis)
  • Internetinis puslapis http://menucentras.vdu.lt
  • El. paštas  menucentras@vdu.lt

Komentarai