Prasideda registracija į meninės veiklos užsiėmimus

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti meninės veiklos užsiėmimus, kuriuos organizuoja VDU Menų centras 2018/2019 m. m. pavasario semestre.

Visi VDU studentai gali lankyti meno kolektyvų veiklų užsiėmimus nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja (pvz. studijuodami teisę galite lankyti VDU Žemės ūkio akademijos studentų mišraus choro ,,Daina“ užsiėmimus).

Visi užsiėmimai VDU studentams – nemokami, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie siūlomų veiklų.

Registracija į meninės veiklos užsiėmimus

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami vaidinti, šokti, dainuoti ar groti turi prisijungti prie vieno iš VDU Menų centro kolektyvų veikiančių Vilniuje, Kaune ar Akademijoje (Kauno r.) veiklos, turi užsiregistruoti į jų vykdomus užsiėmimus prisijungę prie studentų savitarnos portalo http://studentas.vdu.lt, pasirinkti skiltį esančia meniu juostoje „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“, išsirinkti norimą kolektyvą bei paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

VDU Menų centro kolektyvai:

„Užsirašytus“ konkretaus Menų centro kolektyvo užsiėmimus kiekvienas studentas matys studentų savitarnos portale http://studentas.vdu.lt „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“ skilties ekrano viršuje. Į pasirinktus Menų centro kolektyvo užsiėmimus yra galima „užsirašyti“ ir „išsibraukti“.

„Užsirašius“ į konkretaus Menų centro kolektyvo užsiėmimus su Jums reikia juos pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas „užsirašius“ į nurodyto kolektyvo konkrečią grupės ar laiko dieną. Norėdami atsiminti į kokio Menų centro kolektyvo veiklos užsiėmimus registravotės, rekomenduojame šią informaciją užsirašyti ar kaip kitaip išsisaugoti, arba kas kart prisijungti prie studentų savitarnos portalo http://studentas.vdu.lt „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“.

Daugiau informacijos

  • VDU Menų centras
  • Adresas V. Čepinskio g. 5 – 404, LT-44280 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 295 586
  • Mobilus telefonas  8650 44546 (tik darbo valandomis)
  • Internetinis puslapis http://menucentras.vdu.lt
  • El. paštas menucentras@vdu.lt