VDU ŽŪA teatras „Jovaras”

Lietuvos žemės ūkio akademijos teatras įsikūrė 1950 metais (vad. B. Kurmytė). 1960 metais kolektyvui suteiktas teatrinės dramos studijos vardas (vad. R. Vitkauskas). 1980 metais už kūrybinius pasiekimus studijai suteiktas liaudies teatro vardas (vad. A.Vrubliauskas).

Nuo 1989 metų teatrui vadovauja Remigija Sadzevičienė.

1992 metais studentų iniciatyva kolektyvas pasivadino „Jovaro“ vardu.

Nuo 1996 metų teatras „Jovaras“- Lietuvos mėgėjų teatro sąjungos narys. Kolektyvas – nuolatiniai įvairių tarptautinių ir respublikinių projektų, festivalių ir švenčių dalyviai. Kasmet žiūrovai pakviečiami į dvi premjeras. Repertuare – lietuvių ir užsienio šalių autorių kūriniai.

VDU Žemės ūkio akademijos teatras “Jovaras”, šiais metais žymintis 69 – uosius kūrybinės veiklos metus, daugelio studentų gyvenime palieka neišdildomą pėdsaką ir yra ta vienintele gėle, kurią taip mylėjo Mažasis Princas.

Tai koks gi tas universi‘teatras šiandien?

Jis toks pat kaip ir visi šios Žemės Teatrai, tik šiek tiek linksmesnis, šiek tiek jaunesnis, gražesnis, greitesnis, juokingesnis, labiau nepatyręs, neturintis kantrybės užbaigti, išklausyti, sudėlioti, surikiuoti, stipriau įsimylintis, labiau neapkenčiantis… Jis tiesiog toks pat, kaip visi šios Žemės Teatrai…savaip y-pa-tin-gas! Todėl sakom:

Gyvenk, žmogau, būk, žaisk,

Mėgaukis, šokinėk,

Pokštauk, juokis,

Maudykis ir taškykis

Kalbėk, skaityk,

Šūkauk, šok, bandyk,

Bėgiok, paleisk,

Pamiršk, tapk,

Pajausk, paragauk…

Ateik ir atrask mūsų TEATRĄ.

Nesigailėsi!

Vadovė Remigija Sadzevičienė

VDU Žemės ūkio akademijoje centrinių rūmų iškilmių salėje

Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj. 

Pirmadieniais ir trečiadieniais 17.00-21.00