Kolektyvai

VDU Pramoginių šokių studija

Vadovas Mindaugas Budvytis

Vytauto pr. 71, 101 aud., Kaunas

Trečiadieniais:

18.00 – 19.00 Pradedantiesiems – Salsa, bachata poroms (nuo vasario 13d.)

19.00 – 20.00 Pažengusiems – Salsa, bachata poroms

 

VDU Solo latino šokių grupė

Vadovės Greta Gvildytė ir Vidmantė Šlepikaitė

VDU Muzikos akademijoje, V.Čepinskio g.5, 216 aud., Kaunas

Pirmadieniais ir trečiadieniais 18.30 – 19.30 Pažengusiųjų grupė

Antradieniais 18:15 – 19:15 ir ketvirtadieniais 19.00 – 20.00 Pradedančiųjų grupė (nuo vasario 12d.)

 

VDU Tautinių šokių ansamblis „Žilvitis“ 

Vadovas Edgaras Šnipaitis

Vytauto pr. 71, 101 aud., Kaunas

Pirmadieniais ir ketvirtadieniais 18.30 – 21.00

 

VDU folklorinis ansamblis „Linago“

Vadovai Laima Proškutė ir Andrius Morkūnas

Vytauto pr. 71, 101 aud., Kaunas

Antradieniais 17.00 – 21.00

Vytauto pr. 71, 105 aud., Kaunas

Ketvirtadieniais 17.00 – 21.00

 

VDU Akademinis choras „Vivere Cantus“ 

Vadovas Rolandas Daugėla

Vytauto pr. 71, 105 aud., Kaunas

Antradieniais ir trečiadieniais 18.00 – 21.00

 

VDU Švietimo akademijos dainų ir šokių ansamblis “Šviesa”

Meno vadovė  dr. Jolanta Kisielytė Sadauskienė

Choreografė Raminta Čyplytė

Chormeisteris  doc.dr. Vilius Tavoras

Liaudies instrumentų orkestro vadovas Arvydas Jankus

Šokėjai šokių salė,  Studentų g. 41, Vilnius, antradieniais ir ketvirtadieniais 18.30-21.00

DainininkaiA6 auditorija, Ševčenkos g. 31, Vilnius, antradieniais ir ketvirtadieniais 17.30-20.30

Muzikantai –  A7 auditorija, Ševčenkos g. 31, Vilnius, antradieniais ir ketvirtadieniais 18.30-20.30

 

VDU Švietimo akademijos mišrus choras AVE VITA

Meno vadovas ir dirigentas prof. Kastytis Barisas

Chormeisterė Gintarė Barisaitė

Studentų gatvė Nr.39 auditorijos A8, L2, L3, Vilnius

Pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais:

16.30 – 18.00 (naujokams, individualus)

18.00 – 20.30

 

VDU Žemės ūkio akademijos tautinių šokių kolektyvas “Sėja”.

Vadovė Idalija Braškytė

VDU Žemės ūkio akademijoje, Universiteto g. 10, Akademija (3 rūmai, foje) Kauno raj.

Pirmadieniais ir trečiadieniais 18:30 – 21.00

 

VDU Žemės ūkio akademijos liaudiškos muzikos kapela “ŪKININKAS”

Vadovas Romualdas Sadzevičius

VDU Žemės ūkio akademijoje centrinių rūmų 151 aud.

Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj.

Pirmadieniais ir trečiadieniais 18.00 – 21.00

 

VDU Žemės ūkio akademijos teatras “JOVARAS”

Vadovė Remigija Sadzevičienė

VDU Žemės ūkio akademijoje centrinių rūmų iškilmių salėje

Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj. 

Pirmadieniais ir trečiadieniais 17.00-21.00

 

VDU Žemės ūkio akademijos studentų mišrus choras ,,DAINA‘‘

Vadovė Ramunė Navickienė

VDU Žemės ūkio akademijoje centrinių rūmų 155 aud.

Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj.

Pirmadieniais ir antradieniais 18.00 – 20.00